DISZPONENS

Penny Market

  • Alsónémedi, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Álláskategória:Központ - Supply Chain ManagementKarrierszint:MunkatársMunkavégzés helye:Pest megye - AlsónémediHibrid munkavégzésMunkavégzés jellege:Teljes munkaidőÉrdekel a kereskedelem? Szeretnél egy igazán jó csapathoz tartozni? Hosszútávú munkahelyet keresel? Akkor a PENNY pont a Te helyed!Cégünk 1996 óta kínál rendkívül kedvező ár-érték arányú termékeket a vásárlóinknak. Jelenleg 231 üzletünkben, 3 logisztikai központunkban és az Alsónémedi központi irodánkban az összes munkatársunk megtapasztalja, mit is jelent a csapatszellem, a személyes fejlődés és a közelség egy megbízható, gondoskodó és stabil munkahelyen.Feladatok:
  • Készletgazdálkodás, a meghatározott készlet szintek megtartása
  • Rendelésállomány figyelése
  • Szállítók felé a megrendelések kiküldése, feldolgozása és nyomon követése
  • Árubeérkezés koordinálása
  • Szoros együttműködés a beszerzéssel, a logisztikával és a beszállítókkal
  • Riportok, kimutatások, kalkulációk készítése
Elvárások:
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol és/vagy német középfokú nyelvtudás
  • Nagyon erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló és csapatban egyaránt magas szintű munkavégzés
Előnyt jelent:
  • FMCG szektorban szerzett tapasztalat
Egyéb információ az állasról:
  • 2 év határozott szerződés
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetést és juttatásokat
  • Próbaidő lejárta után 14.000,- Ft értékben OTP SZÉP Kártya
  • 13. havi fizetés
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Hibrid munkavégzés
  • Munkábajárási támogatás vagy ingyenes céges buszjárat
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy német tulajdonú cégcsoportnál