SZERVIZMÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐ)

Beck & Partners

  • Budapest
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Ügyfelünk technológiai csoportja a tesztelés és mérés, a technológiai rendszerek, valamint a hálózatok és a kiberbiztonság területén vezető megoldásaival úttörő szerepet játszik a biztonságosabb és összekapcsolt világ megteremtésében. A több mint 85 évvel ezelőtt alapított vállalatcsoport megbízható partnere az ipari és kormányzati ügyfeleknek világszerte.A budapesti telephely, a vállalat kelet-európai regionális szervizközpontjaként megbízható, első osztályú javítási, akkreditált és gyártói kalibrálási és rendszer-karbantartási szolgáltatásokat nyújt azokhoz a csúcstechnológiákhoz és termékekhez, amelyeket a vállalat más leányvállalatai értékesítenek a régióban.Folyamatos növekedésüknek köszönhetően olyan szenvedélyes tehetségeket és nagy elkötelezettségű kollégákat keresnek, akik szeretnének részesei lenni sikertörténetüknek és segíteni további növekedésüket az alábbi pozícióban:SZERVÍZMÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐ)BETANÍTÁS BIZTOSÍTVA VAN!Milyen feladatok várnak Rád:
  • Mérőeszközök kalibrációja a cég ügyfeleinek telephelyein kalibráló csapat tagjaként.
  • A cég budapesti laborjában történő kalibráció.
  • A külföldi partnercégek, elsősorban elektronikai gyártó cégek látogatása.
  • Kalibrálási bizonyítványok és mérési jegyzőkönyvek kiállítása.
  • Kalibráláshoz kapcsolódó dokumentációk biztosítása és a szükséges adminisztráció pontos elvégzése.
Amit megbízónk elvár:
  • Főiskolai vagy egyetemi Villamosmérnöki végzettség.
  • PÁLYAKEZDŐ Villamosmérnök.
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete.
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete.
  • Külföldi utazási hajlandóság (Kelet- és Közép-Európa elsősorban).
  • Kiküldetések alatt túlóra vállalása.
Előny, DE nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • Méréstechnikai háttér.
  • Programozási ismeretek (elsősorban C++, Excel macro, Python, Linux).
  • SAP felhasználói szintű ismerete.
Amit megbízónk kínál:
  • Bejárás támogatása.
  • Céges laptop és mobiltelefon.
  • Rugalmas munkaidő.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Nemzetközi, külföldi projektekben tapasztalatszerzés.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület és külföld (Kelet- és Közép-Európa elsősorban)Munkaidő: Rugalmas (kb. 30-50% telephelyen kívüli munka)Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Beck & Partners

Hasonló állások

  • SZERVIZMÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐ)

    Beck & Partners

    • Budapest
    Milyen feladatok várnak Rád: Mérőeszközök kalibrációja a cég ügyfeleinek telephelyein kalibráló csapat tagjaként. A cég budapesti laborjában történő kalibráció. A külföldi pa…
    • 7 napja
  • SZERVIZMÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐ)

    Beck & Partners

    • Budapest
    Milyen feladatok várnak Rád: Mérőeszközök kalibrációja a cég ügyfeleinek telephelyein kalibráló csapat tagjaként. A cég budapesti laborjában történő kalibráció. A külföldi pa…
    • 7 napja
  • PÁLYAKEZDŐ BACK OFFICE MUNKATÁRS

    Beck & Partners

    • Budapest
    Partnerünk az EQUILOR Alapkezelő Zrt. Magyarország egyik legdinamikusabban növekvő alapkezelője, amely innovatív és egyedi megoldásaival folyamatosan törekszik arra, hogy az ál…
    • 6 napja