Automatizálási mérnök

Work Force

  • Gyöngyös, Heves
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Szükséges nyelvtudás Magyar AngolRövid leírásOtthonosan mozogsz a gyártási feladatokban? Szeretnél betekintést nyerni a munkafolyamatokba a termeléstől egészen a fejlesztésig?Csatlakozz Magyarország egyik legnagyobb összeszerelő cégéhez Gyöngyösön.Jelentkezz partnercégünk csapatába és kamatoztasd tudásod egy nagy múltú gyártócégnél Automatizálási mérnök pozícióban.Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
  • Azonosítanád a szoftverfolyamatokon belüli automatizálási lehetőségeket
  • Felelős lennél az adatbázisok, rendszerek, hálózatok és alkalmazások tesztjeinek futtatásáért
  • Tesztelnéd az automatizált technikákat
  • Együttműködnél más üzleti egységekkel, a munkafolyamat javítása érdekében
  • Automatizált gépek és módszerek szimulálása és tesztelése is a te feladatod lenne
  • Programoznál, valamint kódolnál
  • Rajzolóinkat segítenéd a termékek szerkezeti tervezésének kidolgozásában
  • Kutatnád és elemeznéd az ügyfelek tervezési javaslatait, specifikációit, kézikönyveit
  • Értékelnéd a tervek vagy alkalmazások megvalósíthatóságát
  • Mechanikus termékeket, berendezéseket kutatnál, terveznél, értékelnél, telepítenél, továbbá üzemeltetnél és karbantartanál
  • Alternatív tervek és feldolgozási módszerek modelljeinek kidolgozásáért felelnél, illetve tesztelnél a megvalósíthatóság értékelése érdekében
  • Fenntarthatóság, működési feltételekre gyakorolt hatások, lehetséges új alkalmazások eszközölése is a feladatköröd képezné
  • Feladatod lenne továbbá a berendezés meghibásodásának vizsgálata, hibás működés diagnosztizálása, intézkedések javaslata
  • A termelés minden aspektusának fejlesztése, koordinálása és figyelemmel kísérése is a te felelősséged lenne
  • Te jeleznél vissza a tervezőmérnököknek az ügyfelek problémáiról vagy igényeiről
  • Vizsgálati ellenőrző berendezés vagy berendezés tervezése, illetve az eljárások kidolgozása is a feladatkörödet képezné
  • Felügyelnéd a telepítést, az üzemeltetést, a karbantartást vagy a javítást
  • Teljesítménykövetelményeket írnál termékfejlesztéshez, mérnöki projektekhez
  • Valamint a karbantartási és biztonsági eljárásokat is te koordinálnád
Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 1-3 év releváns munkatapasztalat
  • Robotika és magas szintű technikai ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Office magas szintű ismerete
  • ABB programming
Mit kínálunk?
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
  • Családias légkör
  • Munkába járási támogatás
  • Éves bónusz és 13. havi fizetés
  • Ingyenes étkeztetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
Előny
  • SAP és AutoCad ismerete
  • Kerékpáralkatrészek kompatibilitásának ismerete
  • Gyártási folyamatokban szerzett tapasztalat
A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:Munkavégzés helye: GyöngyösMunkaidő: H-P: 8:00-16:30Jelentkezés módjaAmennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével a "Jelentkezés" gombra kattintva várjuk jelentkezésed!

Work Force