PLC PROGRAMOZÓ

Beck & Partners

  • Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 14 napja
Feladatok:
  • Gépek és berendezések Siemens PLC programozása,
  • Akész, felprogramozott gép beüzemelése az ügyfélnél,
  • Alkalmankénti, utólagos beállítások biztosítása az ügyfélnél,
  • Szoros együttműködés az elektromos tervező csapat tagjaival.
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség,
  • 1-2 év Siemens PLC programozásban szerzett tapasztalat (Simatic + TIA portal ismerete),
  • Angol középszintű nyelvtudás,
  • Ms Office ismerete.
Előny:
  • EPLAN tervezői szoftver ismerete.
Juttatások:
  • KIEMELKEDŐalapbér,
  • Cafeteria támogatás,
  • Eredménytől függő bónusz rendszer,
  • HOME OFFICE lehetőség,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Bejárástámogatás,
  • Szakmai- és nyelvi képzések.
Munkavégzés helye: MórMunkaidő: Hétfőtől – péntekig, napi 8 óraAmennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva.

CV Online