Raktáros

3DHistech

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
BevezetőA 3DHISTECH a digitális patológiában, digitális mikroszkópok, laboreszközök fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető magyar vállalat.Fejlesztéseinkkel olyan orvostechnikai eszközöket bocsátunk a diagnosztika és a kutatások szolgálatába, amelyek egyedülálló módon teszik lehetővé a szövettani, genetikai eltérések megjelenítését, kiértékelését és archiválását.Mit is jelent ez pontosan?A klinikai patológia, a gyógyszer- és rákkutatás, valamint a hatékony orvosképzés támogatása révénmunkáddal életek megmentéséhez járulhatsz hozzá nap mint nap!Termékeink több, mint 100 országban vannak jelen világszerte, az USA-tól Japánig, Svédországtól Brazíliáig, Kanadától Ausztráliáig - olyan világcégekkel versenyezve, sokszor őket megelőzve, mint a Leica, a Roche, Hamamatsu és a Philips.Büszkék vagyunk arra, hogy a közel 300 budapesti kollégánk közreműködésével, magyar szakértelemre támaszkodva, magyar gyártói bázison keresztül hozzuk létre a világpiacon is sikeres termékeinket.Kulcsszavunk az Innováció!Eredményeinket üzleti sikereinken felül is elismerték. Innovációs Nagydíj, többszörös Innovatív Exportőr díj, Nemzetközi Digitális Mikroszkóp versenyen, többszörösen díjazott.A nemzetközi vállalatok után az egyik legtöbb szabadalmat benyújtó magyar cég vagyunk.Feladataid lesznek:
  • általános raktárosi feladatok, raktárkezelés
  • anyag-, árumozgatás
  • raktári kiadások, bevételezések elvégzése, azok iktatása vállalatirányítási rendszerben, nyomon követése, anyagok, tárhelyek utasítás és szabály szerinti jelölése
  • bejövő áruk ellenőrzése, áruátvétel
  • raktári rend fenntartása
  • leltárazás, időszaki leltári ellenőrzések végzése, raktári fogyások jelzése
  • raktári kiadások, bevételezésekkel kapcsolatos ügyekben együttműködés a termeléssel és szervizzel
Akit keresünk:
  • releváns raktározási tapasztalat
  • fizikai alkalmasság – kézi anyagmozgatás miatt
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • alapfokú angol nyelvismeret - írásban
  • proaktivitás,
  • talpraesett-, feladatorientált személyiség, önállóság
Előnyt jelent a kiválasztás során:
  • műszaki végzettség, vagy affinitás
  • valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • targoncavezetői jogosítvány
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • az új munkatárs egy nagy presztízsű vállalat sikeres, professzionális és innovatív csapatának lehet a tagja
  • stabil csapatot, a fluktuációnk minimális, nem cserélődnek a kollégák hetente
  • mentoring programot
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőséget, meglévő szakmai tudás mélyítését
  • nemzetközi szinten is egyedi rendszerek fejlesztésében való részvételt
  • önállóságot
  • változatos munkát
  • hosszú távú együttműködést
  • teljesítményt elismerő bérezést

3DHistech