Operátor

Trenkwalder Group

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
  • műanyag lökhárítók, légterelők, küszöbök összeszerelése
  • munkadarabokba alkatrészek kézi beültetése (hűtőrács, embléma, stb.)
  • kész termékek vizuális minőségellenőrzése
  • gépek mellett felállított számítástechnikai eszközök kezelése
  • munkakörnyezet tisztán tartása
  • 8 általános iskolai végzettség
  • autóipari tapasztalat előny
  • büntetlen előélet
  • pontos színlátás
  • jó kézügyesség
  • terhelhetőség
  • önállóság
  • határozatlan idejű szerződés
  • könnyű fizikai munka
  • éves bruttó 600.000 Ft-os cafeteria keret
  • próbaidő után átvétel a cég saját állományába
  • cafetéria próbaidő alatt bruttó 50.000 Ft
  • 13. havi bér
  • bejárás támogatás (távolsági bérlet 86%; autóval 15 Ft/km)
  • 3 műszakos beosztás, 8 órás munkarend
  • betanulási program
  • családias légkör
  • hosszú távú munkalehetőség hölgyek és urak részére is!
GYŐRBEN INGYENES CÉGES JÁRAT!