CNC-s munkatársakat keresünk Dunavecsére

WHC

  • Dunavecse, Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Gyárbővítés miatt munkatársakat keresünk CNC-s pozícióba.Feladatok
  • CNC marógép kezelése Méretellenőrzés, korrekciózás Gépkarbantartás
  • Élhajlító vagy stancoló gépkezelés, programozás
  • Méretellenőrzés, korrekciózás, szerszámcsere
  • A szerszámok folyamatos karbantartása
Elvárások
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Mérőeszközökkel való mérésben való jártasság
  • Műszaki rajzolvasásban szerzett tapasztalat
  • Szakirányú, fémipari végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat
Ajánlatunk
  • Kiemelkedő alapbér+műszakpótlék
  • Cafetéria ELSŐ NAPTÓL kezdve
  • Havi és év végi bónusz
  • Munkaruha és egyéni védőeszközök biztosítása
  • Biztonságos, tiszta munkakörnyezet
  • TELJES utazási támogatás autóval történő munkába járás esetén
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Rácalmás, Dunaújváros, Szalkszentmárton, Tass, Szabadszállás, Kunszentmiklós, Solt

WHC