Fröccsöntő gépbeállító

Minebea AccessSolutions

  • Kisbér, Komárom-Esztergom
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 12 napja
  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése
  • Műanyag fröccsöntő gépek gyártástechnológia szerinti beállítása
  • Szerszámok cseréje, tisztítása, alapvető karbantartása
  • A termelés támogatása minőségi és mennyiségi tekintetben
  • Szerszámcserék gyártásterv szerinti időre elvégzése
  • Szükség esetén paraméterek állítása
  • Műanyagipari ismeretek
  • Műszaki végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Legalább 2 év gépbeállítói szakmai tapasztalat
  • Folyamatos 12 órás munkarend vállalása
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Jelenléti bónusz (bruttó 24.000 Ft)
  • Teljesítménybónusz (bruttó 32.280 Ft)
  • Cafeteria (bruttó 38.150 Ft)
  • 13. havi fizetés
  • Ingyenes céges buszjárat/üzemanyag ktg. térítés/ helyközi bérlettérítés
  • Ajánlási bónusz (bruttó 300.000Ft)
  • A munkaruhát a vállalat biztosítja
  • A munkaruhák (nadrág, tunika) tisztításáról a vállalat gondoskodik
  • Törzsgárda jutalom
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Emelt műszakpótlék 22:00- 6:00 óra között, 50%
  • Csapatépítő programok támogatása

Profession

Hasonló állások

  • Gépbeállító Gépbeállító

    • Oroszlány, Komárom-Esztergom
    Ár: 400.000 Ft Fröccsöntőbe keressük új munkatársunkat gépbeállító pozícióba 3 műszakos munkarendbe! Mi lesz a feladatod? - Fröccsöntő gépek üzemeltetése a termelési terv ala…
    • 11 napja
  • Fröccsöntő szerszámkészítő

    Pannon-Work

    • Kecskéd, Komárom-Esztergom
    Kecskéd Nehézipar Tata környéki Megbízónk részére gépkezelő munkatársat keresünk. Főbb feladatok Műanyag fröccsöntőszerszámok karbantartása, javítása, polírozási feladatok …
    • 1 hónapja
    • Gyors jelentkezés
  • Gépbeállító

    Trenkwalder Group

    • Mór, Fejér
    Szakmunka, fizikai munka, Karbantartás, szerviz gépkezelő / gépbeállító, gépész karbantartó…
    • 26 napja