Betanított rácsgyártó

Humán Centrum

  • Marcali, Somogy
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Szakmunka, fizikai munkabetanított munkás
  • A rácsüzemben található hegesztőgépek illetve sajtológépek kezelése
  • Automata gépek kezelése, a gépekről kikerülő anyagok rendszerezése, összerakása
  • A pneumatikus és hidraulikus célgépek kezelése
  • A kezelt gépek, eszközök kisebb (alapszintű) beállításainak elvégzése
  • A gépek és a munkaterület tisztán tartása a műszak végén, illetve a hét utolsó napján
  • A „kísérőlapok" pontos vezetése
  • A karbantartási feladatok elvégzése, dokumentálása
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
Munkaidő
  • Több műszakos munkarend
Amit kínálunk
  • Bejelentett munkaviszony hosszú távon
  • Bér: bruttó 400-410000,-Ft / hó
  • +30%-os-40%-os műszakpótlékok
  • 100%-os túlórapótlék és 13. havi fizetés
  • Teljesítményprémium
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnakNagykanizsa, Galambok, Csurgó, Kaposvár, Keszthely, Lengyeltóti, Somogyvár, Tapsony, Nagyatád, Görgeteg,Csokonyavisonta
  • Tapasztalat gyári környezetben

Jobline