Esztergályos, marós, CNC marós

Richter Gedeon

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 19 napja
Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.A Richter GedeonEsztergályos, marós, CNC marósmunkatársat keres.Feladatok
  • Esztergályos és marási feladatok elvégzése
  • Teljesen felújított forgácsoló műhelyben történő munkavégzés
  • Forgácsolás egyetemes megmunkáló gépekkel
  • Önálló feladatok ellátása
Elvárt végzettség, szakképzettség
  • Forgácsoló / esztergályos / maró képesítés és tapasztalat
Amit kínálunkMunkádat segítőkész kollégák között végezheted, ahol fontos a csapatmunka becsülete, az együtt gondolkodás öröme és egymás munkájának támogatása:
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka vár
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, amit képzésekkel is támogatunk
  • Innovatív stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely
  • Széleskörű
honoráljuk a munkádat: cafetéria, munkavállalói részvényprogram, nyugdíjpénztár, Medicover * Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!