NOHAB mozdonyvezető

MÁV

  • Budapest X. ker
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Új munkatársunk feladatai lesznek
  • a MÁV Zrt. tulajdonában álló ún. 017. számú NOHAB mozdony vezetése,
  • a NOHAB vontatójármű üzemképes állapotának megőrzése, ennek érdekében a tervszerű vizsgálatok és futójavítások elvégzésének kezdeményezése,
  • együttműködés a NOHAB karbantartása során,
  • a NOHAB vontatójármű folyamatos üzembiztos működése, állapota megóvásának biztosítása,
  • a NOHAB vontatójármű kiszolgálásával és vezetésével összefüggő műszaki és forgalmi tevékenységek ellátása,
  • menetokmányok előírásszerű vezetése, leadása.
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • állami középiskolai végzettség - (műszaki területen szerzett érettségi),
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti országos jelentőségű vasútvonalakon személy és/vagy áruszállítás és tolatás (OPSZÁT),
  • érvényes, közforgalmú dízelmozdony vezetői engedély,
  • széleskörű vasúti vonalismeret,
  • 1,5 év szakmai tapasztalat.
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • önállóság,
  • megbízhatóság,
  • pontosság,
  • terhelhetőség,
  • határozottság,
  • szándék további vasúti vonalismeretek megszerzésére.
Amit ajánlunk
  • stabil, biztos munkahely,
  • SZÉP-kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint),
  • hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint),
  • önkéntes nyugdíjpénztári támogatás,
  • önkéntes egészségpénztári tagdíj-hozzájárulás,
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon egyaránt).
Munkavégzés helyeBudapest (MÁV Zrt. teljes vasútvonal hálózata, irányadó telephely: 1106 Budapest, Keresztúri út 41-43. Rákos motorszín)MunkaidőTeljes munkaidőFoglalkoztatás formájaHatározatlan idejűBővebb felvilágosítást adEgyed Bernadett +36 (30) 316 8216Jelentkezés határideje2024. 04. 15.Vállalati bemutatkozóA MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

MÁV