Projektvezető mérnök - TIPA

Videoton

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Feladataid, ha minket választasz:
  • Megnyert projektek kivitelezésének szervezése / projekt vezetése
Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • Gépészmérnök/Villamosmérnök végzettség (vagy egyenértékű ismeretek)
  • Egyedi gépek kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt
  • Terhelhetőség, önálló munkavégzésre való képesség
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • Autóipari, gépgyártási tapasztalat
  • További nyelvismeret
Amit kínálunk:
  • Változatos, magas szintű szakmai munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Cafeteria juttatás
  • Munkába járás támogatása: bruttó 30 Ft/km (vidéki munkavállalóknak)
  • Kulturált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
PozícióProjektvezető mérnök - TIPAHelyszínGyőrVállalatVT TIPA Kft.Munkakör jellegeSzellemi

Videoton