Gépkezelő

T-HR

  • Tatabánya, Komárom-Esztergom
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
A ReCaptcha működéséhez a Google anonim statisztikai információkat is gyűjt.
  • Profilom
GépkezelőTatabányaMűszakiMagyarországon stabilan jelenlévő, a többi európai gyárai közül is előkelő helyet elfoglaló, csúcstechnológiájú multinacionális autóipari beszállító cég.Főbb feladatok
  • Gépbeállítás megadott paraméterek alapján (pozícionálás, festékadagoló beállítása, festőszita kezelése, átszerelések termékváltáskor)
  • Festékkezelés és az azzal kapcsolatos dokumentációk kezelése (festékkeverés, viszkozitásmérés)
  • Termelési folyamatok betartása
  • Rutinszerű ellenőrzések
  • Besegítés a karbantartási munkálatokba
Munkakör betöltésének feltételei
  • Középfokú végzettség (szakmunkás bizonyítvány vagy érettségi)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Gyártókörnyezetben szerzett gépkezelési tapasztalat
  • 12 órás beosztású, folyamatos munkarend vállalása
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Ipari, gyáripari környezetben szerzett (PLC-s) gépkezelői tapasztalat
  • Termékfestés, színezéssel kapcsolatos tapasztalat
  • CNC gépen folytatott munkavégzési tapasztalat
  • MS Office használat
  • Angol nyelvtudás
Elérhetőség/Jelentkezés
  • thr5@t-hr.hu
Hasonló pozíciókVisszahívást kérekNévTelefonszám+()AdatvédelemElfogadom az .'+r.message +' ');} else {$('#contactForm').replaceWith(''+r+' ');}});'>MentésÁllás adataiHatározatlan idejű1491Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Gépkezelő|||A T-HR a piaci igényekre rugalmasan válaszolni tudó, elismert, komplex humán szolgáltatást nyújtó iroda.

T-HR