Fejlesztőmérnök - Villamosmérnök

Melon HR Technology

  • Sződliget, Pest
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
10 éve stabilan működő, 100% magyar tulajdonú AltonTech Kft. keresi új Fejlesztő mérnök - Villamosmérnök kollégáját autóipari tesztberendezések fejlesztéséhez!FeladatokKoncepcióképzésben és ajánlatkészítésben való részvétel, költségbecslés
Tervezés önállóan és csapatban
A tesztberendezés hardverének megtervezése
A tesztberendezés mérőprogramjának/működtető programjának elkészítése
Műszaki támogatás nyújtása a berendezés leszállítása után
Csapatmunka a géptervezőkkel, automatizálás közös tervezése
Meglévő berendezések – gépek átalakítása vevői igényeknek megfelelően
Vevővel való egyeztetés a fejlesztés során
A berendezés építési folyamatának koordinálása villamos szempontból
Próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel
Dokumentáció készítésElvárásokVillamosmérnöki végzettség
Legalább egy objektum orientált programnyelv ismerete, C# preferált
MS Office felhasználói tudás
Kommunikáció képes angol nyelvtudás, elsősorban írásban /Specifikációk és katalógusok olvasása, dokumentáció készítése, vevői és beszállítói kapcsolattartás (legfőképp írásban). /
Hajlandóság – körülbelül havi szintű – belföldi kiszállásos munkák elvégzésére
Nyitottság az új ismerek iránt
Önállóság, felelősségvállalás, precizitás
Problémamegoldó-, és elemzőképesség
Határidők betartása
Legalább 1 éves gyakorlat legalább programozásbanElőnyökProgramozási tapasztalatok
C#, LabView és TestStand ismerete
Microcontrolleres hardver tervezési gyakorlat
SolidWorks Electrical ismerete
PLC programozási ismeret
B kategóriás jogosítványAmit ajánlunkAzonnali, hosszú távú munkalehetőség
Szakmai fejlődés biztosítása
Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet
Bejárás támogatás
Céges notebook, mobiltelefon
Cafeteria
Negyedéves jutalmazási rendszerMunkavégzés helyeMagyarország, 2133 Sződliget

CV Online

Hasonló állások

  • FEJLESZTŐMÉRNÖK GYAKORNOK

    Gentherm

    • Pilisszentiván, Pest
    a fejlesztési osztály támogatása különböző projektekben, részvétel a prototípus-fejlesztésben, rajzkészítés AutoCAD 2D programban, termékdokumentumok összeállítása (darabjegyzék…
    • 8 napja
  • Villamosmérnök termékmenedzser - világítástechnika

    HRC Group

    • Dunakeszi, Pest
    Dunakeszi Irodai Villamosmérnök Angol Érdekelnek a szakmádban az újdonságok? Szeretnél külföldi partnerekkel (főleg kínaiak) tárgyalni? Szeretnél ötleteiddel hasznos tagja …
    • 2 hónapja
  • Erősáramú villamosmérnök - Termékmenedzser

    HRC Group

    • Dunakeszi, Pest
    Dunakeszi Irodai Villamosmérnök Angol Érdekelnek a szakmádban az újdonságok? Szeretnél külföldi partnerekkel (főleg kínaiak) tárgyalni? Szeretnél ötleteiddel hasznos tagja …
    • 2 hónapja