Belső ellenőr heti 20 órában

Heim Pál Gyermekkórház

  • Budapest VIII. ker
  • Teljes munkaidő
  • 25 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkakör: Belső ellenőr heti 20 órában
Feltétel:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Egészségügyben szerzett legalább 5 év gyakorlat
Előny:
  • Országos hatáskörű intézményben szerzett tapasztalat
  • Belső ellenőrzés oktatása
Feladat: A költségvetési szervek belső kontrollrendszeréről és belső ellenőrzéséről szóló 370/2011.(XII.31) Korm. rendelet szerinti feladatok ellátása.
Csatolandó iratok:
  • Szakmai önéletrajz
  • Képesítést igazoló okiratok másolata
Hozzájáruló nyilatkozat a beküldött iratokban foglalt személyes adatoknak a felvételi eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez.
Benyújtás határideje: 2024.04.30
Benyújtás helye: Humánerőforrás gazdálkodási osztály
1089 Budapest, Üllői út 86.
vagyElbírálás határideje: FolyamatosBérezés: Kiemelt bérezésAz állás a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.A jogviszony létesítésének feltétele továbbá a 2020. évi C. tv.2.§ (4)-(6) bek. szerinti érvényes erkölcsi bizonyítvány.