Fröccsöntő technológus - Győr

Man at Work

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 12 napja
Állás leírásaFeladatok:
  • A technológiai követelmények maximális betartatása a termelésben
  • Együttműködés a szériaszerszámok hibáinak feltárásában, javaslatok a módosításokra
  • Működő technológia biztosítása
  • A gyártási folyamatok folyamatos javítása, optimalizálása (ciklusidő, selejt csökkentés)
  • Folyamatos paraméter monitorozás, dokumentálás
  • Reklamációk, belső nem megfelelőségek során aktív részvétel a technológiai okok feltárásában
  • Új szerszámok bemintázása, technológiák elkészítése, technológia archiválása
  • Új szerszám mintázási lap készítése, archiválása
  • Új szerszámok esetén szerszám módosítási javaslatok
  • Termékmappában szereplő műszaki dokumentumok folyamatos töltése, ellenőrzése
  • Alkalomszerűen a gépbeállítók munkájának segítése, ellenőrzése
Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Releván tapasztalat
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Megbízhatóság
  • Jó értelmező- és analizálóképesség
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
A munkáltató ajánlata:
  • Versenyképes bérezés
  • Családias munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
A munkavégzés helye:GyőrA munkáltató profilja:A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri - magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő - műanyag alkatrészek gyártásával foglalkozó partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársat.

Man at Work