Termelésvezető

WHC

  • Ózd, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Feladatok
  • A termelés teljeskörű szervezése (gyártástervezés, munkarend), irányítása a vevői igények figyelembevételével
  • A termeléshez tartozó kollégák munkájának irányítása, ellenőrzése, munkaköreik meghatározása/felülvizsgálat, szakmai fejlődésük támogatása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal a gördülékeny munkavégzés érdekében
  • A termelési folyamatok folyamatos felülvizsgálata, optimalizálása, hatékonyság (költség és termelés) növelése
  • A gyár folyamatos fejlesztésének ösztönzése és vezetése a legjobb gyártási gyakorlat és versenyképes árak érdekében
  • LEAN megfelelőség biztosítása a folyamatok fejlesztése és hatékonyság javítása érdekében
  • KPI-ok nyomonkövetése és a szükséges korrekciós intézkedések megtétele a termelékenység és minőségügyi szabványok betartásának érdekében
  • Biztonságos munkakörnyezet biztosítása
Elvárások
  • Minimum 3 év vezetői tapasztalat gyártási környezetben
  • Műszaki vagy egyéb releváns területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Erős LEAN ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Problémamegoldó és szervezői készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Ajánlatunk
  • Vonzó bér
  • Céges autó
  • Éves bónusz

WHC