Kontroller (Controller)

Racemark

  • Komárom, Komárom-Esztergom
  • 650.000-800.000 Ft/hó
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
Leírás: A Kontroller kiváló szervezeti és elemzési készségekkel rendelkezik, és osztályokon átívelő problémamegoldó vezetést biztosít a szervezet költséghatékony működésének előmozdítása érdekében. A munkakör elsősorban az eladott áruk költségeinek kiszámítására és nyomon követésére összpontosít, beleértve a munkaerő-, anyag- és termelési költségeket. Azonosítsa és jelentse a Racemark pénzügyi ellenőrzési rendszereinek potenciális gyengeségeit a fejlesztések ösztönzése érdekében. Emellett felügyeli a készletellenőrzést és elemzi a készletváltozásokat.
Fő célkitűzések:
  • Fejlessze és tartsa karban a szervezet költségelszámolási rendszerét, munkautasításait, folyamatait, dokumentumait és nyilvántartásait.
  • Munkaerő- és rezsiárak létrehozása és fenntartása ERP rendszerünkben.
  • Nyújtson útmutatást a programmenedzsmentnek a pontos munkaerő-, általános és árrés-arányok kiszámításához az árajánlat során a jövedelmezőség elérése érdekében.
  • Elemezze az anyagjegyzékeket, a munkaerőt és az egyéb gyártási költségeket, és rendszeres jelentéseket készítsen, amelyek összehasonlítják az elszámolóár-eltéréseket azok hatásával.
  • Pénzügyi kimutatásaink havi költségelemzése a gyártási eltérések kiváltó okának meghatározása.
  • Elemezze az új vagy meglévő termékek belső és ügyfél által vezérelt változásait annak meghatározása érdekében, hogy milyen hatással van a költségekre.
  • Végezzen tényleges leltározást és figyelje a ciklusszámlálási programot.
  • Támogassa az éves működési költségvetés, időszakos előrejelzések és varianciaelemzés elkészítését.
  • Szükség szerint segítse a havi zárást, a főkönyvi előkészítést és az ellenőrzéseket.
  • Tartsa be az Általánosan Elfogadott Számviteli Alapelveket (GAAP), az IFRS-t és az adószabályokat.
Képesítések:
  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség.
  • Legalább 3 éves tapasztalat az általános számvitel, költségelszámolás, pénzügyi tervezés és elemzés területén.
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat. Előnyben részesítjük az autóipari vagy textilipari tapasztalatokat.
  • A számviteli szabályozás és az IFRS ismerete.
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt.
  • Technológiai hozzáértés és tapasztalat szükséges egy integrált ERP rendszerben.
  • Analitikus gondolkodás, erős fogalmi és problémamegoldó készség.
  • Aprólékos figyelem a részletekre, kiváló szervezési készség.
  • Képes legyen nyomás alatt dolgozni és a szoros határidőket betartani.
  • Képes legyen önállóan és egy csapat részeként is dolgozni.
Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Utazási ktg. térítés
  • Személyes Coaching, munkavállalók támogatása
  • Munkavállalói kedvezmények szolgáltatóknál
  • Közösségi programok: Farsang, Húsvét, Karácsonyi vacsora stb.
  • Ingyenesen kávé, tea, csoki, italautomata használat
  • Ajánlói program
  • Edzőterem bérlet, Yoga bérlet támogatása
Egyéb információ:
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • rugalmas munkaidő

Profession

Hasonló állások

  • Költségelemző (Kontroller) - Komárom

    Man at Work

    • Komárom, Komárom-Esztergom
    Munkavégzés helye: / Munka kategória: Kapcsolattartó: Kránicz Júlia E-mail: Telefon: Állás leírása Feladatok: A szervezet költségelszámolási rendszerének, munkau…
    • 1 hónapja
    • Gyors jelentkezés
  • Költségelemző (Kontroller) - Komárom

    Man at Work

    • Komárom, Komárom-Esztergom
    Állás leírása Feladatok: A szervezet költségelszámolási rendszerének, munkautasításainak, folyamatainak, dokumentumainak és nyilvántartásainak fejlesztése és karbantartása Mu…
    • 1 hónapja
  • Költségelemző (Kontroller) - Komárom

    • Komárom, Komárom-Esztergom
    Feladatok: A szervezet költségelszámolási rendszerének, munkautasításainak, folyamatainak, dokumentumainak és nyilvántartásainak fejlesztése és karbantartása Munkaerő- és re…
    • 20 napja