Salgótarján - Bankfióki gyakornok

Job Force Iskolaszövetkezet

  • Salgótarján, Nógrád
  • 2.000 Ft/óra
  • Tréning/gyakorlat
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
Br. 2000 Ft/óra
Légy részese az MBH START Gyakornoki Programjának, ahol munkahelyed igazodik az egyetemedhez, nem pedig fordítva. Magyar Bankholding salgótarjáni csapatának keressük legújabb tagját, Bankfióki gyakornoki pozícióban!Részletes leírásAz alábbi feladataid lesznek:
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása;
  • Digitalizációs feladatok ellátása;
  • Főállású kollégák mindennapi munkájának támogatása;
  • Meglévő ügyfélkör magas színvonalú kiszolgálása;
  • Számladossziék kezelése;
Téged keresünk, ha
  • Preferáltan egy, de legalább fél éves gyakorlatot, diákmunkát keresel;
  • Minimum heti 20 órát tudsz dolgozni;
  • Nappali tagozatos aktív/25 év alatti passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel;
  • Erős kommunikációs képességgel rendelkezel;
  • Precizitás jellemez, akár párhuzamosan futó feladatok esetén is;
  • Magabiztos felhasználói szintű ismeretekkel rendelkezel a Microsoft Office csomag programjai terén;
  • Szívesen dolgozol önállóan és csapatban egyaránt;
Amit kínálunk:
  • Nagyvállalati környezetben szeretnél valódi tapasztalatot szerezni;
  • Szakmai gyakorlat leigazolása;
  • Összetartó csapat;
  • Hosszútávú karrier lehetőség, tanulmányaid befejzetével akár főállásu lehetőség;
  • Órabér: br. 2000 Ft
  • Biztosított képzések, szakmai vagy informális programok, tehetséggondozás;
Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed a "jelentkezem" gomb megnyomásával, és küldd el fényképes önéletrajzod a email címre.Leveled tárgya legyen: Salgótarján bankfiók