Villamosmérnök (elektronikai mérnök)

  • Tata, Komárom-Esztergom
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Munkakör (FEOR) Villamosmérnök (elektronikai mérnök)
Gyakorlati idő 5 év fölött
Munkakör kiegészítése PLC programozó
Kapcsolódó nyertes pályázat
Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 0 - 0
Állománycsoport irányító
Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti
Kér közvetítést? Igen
Munkavégzés helye 2890 Tata Belterület helyrajzi szám (HRSZ.) 460/109Egy helyen történő foglalkoztatás
Elvárt iskolai végzettség * egyetem
  • főiskola
Megjegyzés Feladatok
? robotizált/automatizált hegesztő és összeszerelő üzemi berendezések, célgépek üzemeltetése, fejlesztése, folyamatok optimalizálása
? PLC programok fejlesztése, karbantartása
? műszaki dokumentációk kezelése, aktualizálása
? hibák, problémák analizálása, hosszú távú javító intézkedések meghatározása, bevezetése
? új termékek bevezetése, gyártási folyamatainak optimalizálása
? tárosztályokkal, gépgyártókkal történő együttműködés
Elvárások
? felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök/mérnök informatikus) vagy technikus szakképesítés és minimum 5 év szakirányú tapasztalat
? hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
? Siemens PLC-ben való jártasság
? önálló munkavégzés, kreativitás
? angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
Előnyt jelent
? valamely ipari robotprogramozási ismeret
? kamera programozói ismeret
Amit kínálunk
? határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel
? cafetéria
? bejárás támogatás
? szakmai fejlődési lehetőség
Céginformáció
A GEDIA Hungary Kft. autóipari beszállítóként sajtolt és hegesztett elemeket készít a karosszéria- és futómű-gyártáshoz. Hegesztőrobot gépsorokat, csőhajlító berendezéseket és automatizált présrendszereket üzemeltető tatai gyárunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Virtuális Munkaerőpiac Portál