Raktáros

Adecco

  • Törökbálint, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 24 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyePEST, Törökbálint, Hungary Staffing AdeccoFoglalkoztatás jellegeStaffDátum2024-04-05KategóriaWarehousingRaktárosFELADATOK:
  • Áruátvétel
  • Áru ki-és betárolása
  • Anyagmozgatás, komissiózás
  • A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Online értékesítés összeállítása, csomagolása, számlázása
  • Raktári rend biztosítása
  • Takarítási feladatok
ELVÁRÁSOK:
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Szezonális időszakban hétvégi munkavégzés
  • Kiváló fejben számolási képesség
  • Hibátlan számolási teszt
  • Jó fizikai erőnlét
  • Okos eszközök, PDA használat
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
MUNKAIDŐ: 2 műszak
Munkarend általános:„A” Hét„B” HétHétfő - péntek 7:30 - 16:00Hétfő - péntek 12:30 - 21:00„C” éjszakás műszak / 22:00- 6:30-ig várhatóan csak szezonbanMunkarend szezonban:„A” hét„B” hétHétfő - péntek 7:30 - 16:00Hétfő - péntek 12:30 - 21:00Szombat 7:30-14:00 vagy 16:00Vasárnap 7:30-14:00 vagy 16:00
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Alapbér és műszakpótlék + teljesítményhez kötött jelenléti bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat Budapest XI. kerületéből Nándorfejérvári út 23-25 sz. alatt található REGIO központ udvaráról, Törökbálint, Torbágy utca 4. Logisztikai Központba, a munkavégzés helyére és vissza
  • Gépjárművel közlekedőknek utazási hozzájárulása nettó 30 Ft/km saját gépjármű használata esetén
  • Pótlékok, túlórák
  • A Mt.- ben meghatározott túlóra és műszakpótlékot fizetjük a következő havi fizetéskor.
  • Teljesítmény alapú- és jelenléti bónuszt fizetünk dolgozóink részére
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Törökbálint

Adecco