Üzletvezető helyettes - Nyíregyháza

Aldi

  • Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Teljes munkaidő
  • 29 napja
Feladatok, amik rám várnak
  • üzletvezető helyettesítése távolléte esetén
  • üzletvezető támogatása a napi feladatokban, mint például árurendelés és áruprezentálás
  • pénztárkezelés és árufeltöltés
  • sütés és pékáru kihelyezés
  • vásárlói kérdések megválaszolása
Amit magammal hozok
  • lelkesedés a kiskereskedelem iránt
  • szívesen koordinálok egy csapatot
  • lelkiismeretes és szervezett munkavégzés jellemez
  • barátságosság az ügyfelekkel való bánásmódban
  • szakirányú végzettség és munkatapasztalat előnyt jelent
Ami meggyőzÜzletvezető-helyettes pozícióban elérhető havi bruttó fizetések összege az óraszámok függvényében:Heti ledolgozandó órák száma Kezdő fizetés Elérhető legmagasabb fizetés*
30 óra esetén 476 025 Ft 569 925 FtAmire még számíthatsz az alapfizetés mellett:
  • a munkatársak az üzletvezető által készített beosztásuknak megfelelően a hét bármely munkanapján délelőttös, vagy délutános műszakokban, naponta váltakozó munkarendekben dolgozhatnak a nyitvatartási idő szerint
  • üzleteinkben a délelőttös műszakok jellemzően 06:00 órakor kezdődnek, a délutános műszakok pedig általában 22:00 órakor végződnek
  • munkába járás költségeihez való hozzájárulás: helyközi közösségi közlekedés használata esetén 86 %-os utazási költségtérítés, autóval történő bejárás esetén 18 Ft/km
  • vasárnapi pótlék - 50 %, éjszakai munkavégzés esetén (22:00-06:00 között) - 30 %-os műszakpótlék
  • ingyenes zöldség, gyümölcs, kávé/tea
  • összetartó, stabil csapat, jó hangulat
*az ALDI Magyarországnál a pozícióban eltöltött 10 év munkaviszony után elérhető, pótlékokkal (kivéve vasárnapi pótlék) növelt legmagasabb havi bruttó fizetés. A vasárnapi pótlék kifizetése a Munka Törvénykönyve által meghatározott mértékben történik.VÁRUNK AZ ALDI CSAPATÁBA! KÜLDD EL FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOD MOST!Munkavégzés helye4400 Nyíregyháza, Kállói út 16/CMunka kezdetemegállapodás szerintAz ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.Pozíció megosztása

Aldi