Adóügyi munkatárs

Trenkwalder Group

  • Dunaújváros, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Adóbevallások összeállítása és benyújtása, adóbevallással kapcsolatos alapadatok ellenőrzése
  • Szerződések, szabályzatok adózási szempontú felülvizsgálata, véleményezése
  • Adóhatósági ellenőrzés lebonyolítása
  • Adójogszabályok követése, változások folyamatokba történő átültetése
  • Adókalkulációk, kimutatások elkészítése
  • Adók analitikus nyilvántartásának vezetése, könyvelése, főkönyvi egyeztetése
  • Havi/éves zárásokban való részvétel
  • Transzferár dokumentáció elkészítésében való részvétel
  • Egyéb adózási és számviteli feladatok elvégzése
  • Felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Adótanácsadói végzettség
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MsOffice)
  • Elemzőkészség
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
Előnyt jelenthet:
  • SAP rendszer felhasználói ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás
  • Versenyképes jövedelem, kiemelkedő juttatási csomag (13+14. havi bér, cafeteria)
  • Kiváló munkakörülmények
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődés