Mezőgazdasági telephelyvezető

  • Tompa, Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 18 napja
Feladatok
  • Fiatalos csapatunk újabb jó vezetői képességekkel rendelkező tagját keressük, aki szereti a pörgős hétköznapokat, és a kihívásokat
  • Az ideális telephelyvezető jó gyakorlati érzékkel, szervezőkészséggel rendelkező, műszaki beállítottságú kolléga, aki jól átlátja egy teleppel kapcsolatos feladatokat és szervezi azokat
  • Irányítja a hozzá tartozó munkatársakat, és működteti, kontrollálja a beszállítási, kiszállítási, raktározási folyamatokat.
  • Felelős a raktárkezelésért, raktárkészletek egyezőségét biztosítja
  • Szárító-, tisztítóüzem működését felügyeli
  • Telephely, raktárak, gépek rendjét és karbantartását biztosítja
  • Szezonális munkákat tervezi és lebonyolítja
  • Raktár és logisztikai adminisztrációt felügyeli, heti/havi leltárakat megszervezi és kiértékeli.
Elvárások
  • Min. 1- 3 éves vezetői gyakorlat és mezőgazdaságban szerzett tapasztalat
  • Excel, Word programok készségszintű használata
  • Rendszerszemlélet, szervezőkészség
  • Precíz, munkájára igényes személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent
  • Szárítóüzem és/vagy tisztító működtetésében szerzett tapasztalat
  • Targoncás/ rakodógép jogosítvány
Amit kínálunk
  • Fejlődési lehetőség egy stabil, hosszútávra építkező családi gazdaságnál
  • Szakmailag felkészült dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem, stabil munkahely

Állásportál