ALKALMI - Csomagoló munkalehetőség Siófokon

WHC

  • Siófok, Somogy
  • 1.700 Ft/óra
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
Magyarország piacvezető gyümölcslé gyártó cégéhez alkalmi munkavállalók jelentkezését várjuk csomagoló pozícióba!Feladatok
  • Gyümölcsfeldolgozás folyamataiban való részvétel
  • Csomagolás, dobozlás
  • Feladatokkal járó adminisztráció elkészítése
  • Minőségi ellenőrzés
  • Munkabiztonsági feladatok, baleset megelőzési előírások betartatása
  • Termelési területen a rend, tisztaság fenntartatása
Elvárások
  • Precíz munkavégzés
  • Heti 2-3 napban, napi 8 óra munkavégzés vállalása
  • Álló munka vállalása
  • Min. 8 általános
Ajánlatunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nettó 1700 Ft/óra
  • Bejárás támogatás és céges buszjárat
  • Éjszakai pótlék (15%)
  • Ingyenes gyümölcslé fogyasztás

WHC