Raktárvezető

Adecco

  • Székesfehérvár, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing AdeccoFoglalkoztatás jellegeManagerDátum2024-03-14KategóriaManufacturing and ProductionRaktárvezetőSzékesfehérvári partnerünk megbízásából keresünk raktárvezető munkatársat. Partnerünk főként autóipari területen tevékenykedő, dinamikusan fejlődő forgácsoló üzem.
Feladatok:
- Alapanyag, félkész és készáru nyomon követése, adminisztrálása
- Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel (angol nyelven)
- Raktárban dolgozó kollégák munkájának koordinálása
- Készletmozgások lekövetése, dokumentálása
- Leltár készítése
- Raktárrend folyamatos fenntartása
Elvárások:
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- MS Office (Outlook, Word, Excel) felhasználói szintű alkalmazása
- állandó délelőttös munkarend vállalása (6:00-14:30)
Előny:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Határozottság
- Szakirányú végzettség
Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Céges mobiltelefon
- Hosszútávú, stabil munkalehetőségMegosztás

Adecco