Száraztészta-készítő

  • Bocfölde, Zala
  • 405.000 Ft/hó
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Munkakör (FEOR) Száraztészta-készítő
Gyakorlati idő nincs
Munkakör kiegészítése száraztészta-készítő
Kapcsolódó nyertes pályázat
Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 345 000 - 405 000
Állománycsoport betanított munkás
Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti
Kér közvetítést? Igen
Munkavégzés helye 8943 Bocfölde Deák Ferenc utca 11.Több helyen történő foglalkoztatás
Elvárt iskolai végzettség * általános iskolai végzettség nélküliMegjegyzés Száraztészta készítéshez várja a foglalkoztató a munkavállalók jelentkezését.
Feladatok:
- tészta gyártása és annak folyamatait kell elvégezni
- kész tészta csomagolása
Nők és férfiak jelentkezését is várják.
Elvárások:
- nem szükséges a 8. általános iskolai végzettség
- fontos a jó kézügyesség, jó állóképesség
- ne okozzon problémát a az esetleges váratlan szituációk kezelése
Munkavégzés Bocföldén és Zalaegerszegen is.
Állandó délelőtt, munkaidő kezdete: 6.00 óra.
Munkáltató ajánlata:
- családias légkör
- hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
- csak 1 műszak (-6-14 óráig), hétvége szabad
Fizetés: 345.000-405.000,- Ft/hó bruttó.
Jelentkezéseket telefonon és személyesen is várja a munkáltató a telephelyen, 10.00-14.00 óra között.
Cím: 8943 Bocfölde Deák u. 11.
Keresni lehet: Fitos László
Tel.: 30/216-4988

Virtuális Munkaerőpiac Portál