Szállítmányozási Koordinátor 1139 Budapest XIII. Frangepán u.55-57 Központi iroda

Unix Autó

  • Budapest XIII. ker
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
1139 Budapest XIII. Frangepán u.55-57Központi irodaMiért jó az UNIX-nál dolgozni?A több mint 30 éves Unix Autó az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata Magyarországon. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Eredményes működésünk elismeréseként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” címet, 11-szeres Magyar és 12-szeres Superbrands díjas vállalat vagyunk, és büszkék vagyunk arra, hogy a 100 legtöbb embert foglalkoztató vállalat között szerepelhetünk felelős munkaadóként .Az UNIX Autó hosszú évtizedek alatt bizonyította, hogy stabilan és eredményesen működik, munkavállalóinak biztos anyagi hátteret nyújt. Jelentkezz és csatlakozz hozzánk Te is!SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI KOORDINÁTOR(Budapest XIII. kerület)Feladataid lesznek:
  • Szállítmányozási árajánlatok bekérése / összehasonlítása / rögzítése;
  • Közúti, tengeri és légi import szállítások megszervezése a meglévő szállítmányozói partnereinken keresztül;
  • Export szállítások szervezése;
  • Folyamatos email-es és telefonos kapcsolattartás a szállítmányozási partnereinkkel;
  • Vámkezelési dokumentáció elkészítése, vámügynökség felé történő továbbítása, utánkövetése;
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása;
  • Külföldi logisztikai partnereinkkel történő kapcsolattartás.
Csatlakozz hozzánk, ha:
  • Legalább 2 év tapasztalatot szereztél hasonló munkakörben;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességed van;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (Word, Excel, Outlook) bírsz;
  • Precizitás, önálló munkavégzés, felelősségtudat jellemez;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van.
Amit a munkádért cserébe kínálunk:
  • Biztos, bejelentett, a piaci átlagnál magasabb jövedelmet biztosítunk;
  • Egyéb juttatások: mobiltelefon saját használatra, laptop, kedvezményes étkezési lehetőség a székházban található éttermünkben;
  • Hosszútávú karrierlehetőséget;
  • Modern vállalati környezet, stabil háttér.

Unix Autó