Pályázati felhívás - Ápoló

Bács-Kiskun Megyei Kórház

  • Nyíri, Borsod-Abaúj-Zemplén Kecskemét, Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Pályázatot meghirdető intézmény:Bács-Kiskun megyei Kórház a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Oktató Kórháza
6000 Kecskemét, Nyíri út 38.Munkakör megnevezése:
Ápoló,
Az intézmény fekvőbeteg-ellátó osztályaira, több műszakos munkarendben,Feladata:Az ápolás magas színvonalú ellátása, a betegek gondozása a korszerű ápolási követelmények alapján.Tevékenységével hozzájárul a diagnosztikus módszerek, beavatkozások alkalmazásához, a therápiás tevékenységek kivitelezéséhez.Aktív részvétel az osztályon folyó gyógyító megelőző munkában.Pályázati feltételek:Képesítési követelmények:
  • Érettségi,
  • E-kategóriás vagy régi típusú szakápolói végzettség,
A pályázat tartalmi követelményei:
  • Végzettségek másolata,
  • Szakmai önéletrajz,
  • Védettségi igazolvány,
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány,