Villamos APU Manager

HRC Group

  • Szabadegyháza, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
SzabadegyházaIrodaiProjektmenedzsmentMunkahelyi tapasztalattal rendelkezőVillamos APU Managerként munkaköröd fő célja közé tartozik a gyár területén eredményes villamos üzem teljeskörű tevékenységeinek biztosítása optimális erőforrás allokációval. Ezeken belül a tevékenységek tervezése, szervezése, megvalósítása, ellenőrzése és optimalizálása és a karbantartási rendszer hatékonyságának ellenőrzése és javítása.Főbb feladatok
  • Villamos üzem (kis- és középfeszültségű villamos elosztóhálózat) üzemeltetése, karbantartása
  • Villamos üzemi mérnök és nappalos elektrikus állomány munkáinak felügyelete, koordinálása
  • TPM3 karbantartási rendszer fejlesztése, fenntartása, proaktivitás erősítése
  • Vonatkozó villamosipari szabványok és jogszabályok ismerete, integrálása és a villamos üzem ezeknek való megfeleltetése
  • Karbantartási költség kontroll
  • Villamos üzemi KPI rendszer fejlesztése, riportálása a kitűzött célok elérésének biztosítása
  • Folyamatirányító hálózat karbantartása
  • Villamos felülvizsgálatok meglétének felügyelete
  • A fentebb leírtakkal kapcsolatos stratégiák alkotása
Munkakör betöltésének feltételei
  • Szakirányú felsőfokú végzettség: Villamosmérnök
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
  • Magabiztos, erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office használat)
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség, minőségorientált szemlélet.
Amit megbízónk kínál
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes bruttó alapbér
  • 13. havi fizetés (garantált)
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Cafeteria (bruttó 720.000 Ft / év)
  • Munkatárs ajánlási és betanítási jutalom
  • Céges autó
  • Dolgozói életbiztosítás
  • Vállalati büfé és kedvezményes, éttermi színvonalú meleg étkezés
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Élelmiszeripari tapasztalat
  • Erősáram villamosmérnök végzettség
  • ABB villamos elosztó ismeret
  • SAP ismerete

HRC Group