Bér és TB ügyintéző Szellemi munka Győr További részletek

Rába

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
Feladatok
  • A Rába Csoport (5 cég) bérszámfejtése
  • TB kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása (táppénz számfejtések, adatszolgáltatások)
  • Munkáltatói igazolások, kereseti igazolások, nav nyomtatványok készítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, statisztikai jelentések elkészítése
  • Adó- és járulékbevallás elkészítése
  • Adatszolgáltatások, jelentések készítése
  • Letiltások levonások kezelése
Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló területen minimum 2-3 éves releváns tapasztalat
  • Naprakész szakmai ismeretek: a foglalkoztatási, adózási és járulékfizetési szabályok területén
  • MS Office (főként Excel) programok felhasználói szintű ismerete
Amit kínálunk
  • Stabil háttérrel rendelkező magyar vállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőséget
  • Dolgozói ajánlói programot, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!
Munka kategória: Szellemi munkaMunka típusa: Teljes munkaidőMunkavégzés helye: Győr

Rába