Gépbeállító

Viapan Dologidő

  • Siófok, Somogy
  • Teljes munkaidő
  • 14 napja
Feladatok:fröccsöntő üzemi és tisztatéri gépek karbantartása
szerszámcserék elvégzése
hibák javítása
gyártásváltások, gépindítások lebonyolítása
kötelező karbantartások elvégzése
gépkezeléssel kapcsolatos dokumentáció pontos vezetéseElvárások:szakmunkás vagy technikusi végzettség
műszaki érdeklődés, vagy ezen a területen szerzett gyakorlat
két vagy három műszakos munkarend vállalása
gépbeállítói, karbantartói tapasztalatAmit kínálunk:Határozatlan idejű munkaszerződés
Bejelentett munkaviszony
Előrelépési lehetőség (akár csoportvezetőként is dolgozhatsz)
Előny az egészségügyi gyártásban, vagy fröccsöntésben szerzett tapasztalat, illetve angol esetleg francia nyelvtudás

CV Online