CNC gépbeállító

Hays

  • Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
Álláslehetőség: CNC Gépbeállító (Fémfeldolgozás)
Kulcsfontosságú szereplő a fémfeldolgozó üzemünkben, fontos szerepet játszik a termelésünk zökkenőmentes és hatékony működésében.
Feladatok áttekintése: CNC GépbeállítóCNC gépbeállítóként felelős lesz a számítógép által vezérelt (CNC) gépek konfigurálásáért és üzemeltetéséért.
Felelősségek:Gépbeállítás és üzemeltetés:Készítse elő és üzemeltesse a CNC gépeket
Értse meg a tervrajzok és mechanikai rajzok specifikációitAnyagkezelés:Töltse be a nyersanyagokat és alkatrészeket a gépekbe.
Végezzen tesztfutásokat a kimenet összehasonlításához a specifikációkkal.
Felügyelje a gép működését és szükség esetén végezzen beállításokat az optimális eredmények érdekében.Minőségbiztosítás:Ellenőrizze a késztermékeket, összehasonlítva az előírásokkal.
Gondoskodjon a pontosságról és a szabványok betartásáról.
Mindennapi gépápolás a funkcionalitás biztosítása érdekében.Biztonság és hatékonyság:Hozzon létre biztonsági protokollokat a biztonságos munkakörnyezet kialakításához.
Együttműködjön kollégáival a termelés hatékonyságának optimalizálásában.Elvárások:Bizonyított tapasztalat CNC operátorként.
Képesség a CNC gépek és a pontosságmérő eszközök kezelésére.
Képesség a mechanikai dokumentumok és rajzok olvasására és értelmezésére.
Alapvető ismeretek a számítógépes programozásban és CAD/CAM területen.
Mechanikai érzék és jó matematikai készségek.
Figyelem a részletekre és eredményorientált hozzáállás.

CV Online