Tetőfedő munkák Ausztriában

  • Budapest XVII. ker
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Munkavégzés helye: Linz és környéke
Kezdés: a sikeres interjút követően 1 héten belül
Feladatkör:
- Építkezésen bádogos munkák elvégzése
Követelmények:
- Megfelelő szakmai végzettség
- Kommunikációképes német nyelvtudás (telefonon tesztelik)
- Jó fizikum, megbízhatóság
Amit kínálunk:
- Kezdő órabér: 16,65€ bruttó/óra + 0,921 € Montagezulage +Auslöse 26,40€ nettó/nap
- Ingyenes szállás
- Ausztriai munkaszerződés, bejelentés
- Szabadság
- 13. és 14. fizetés
- Hosszútávú munka
- Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személyVárjuk német nyelvű önéletrajzaikat az info@prestigework.eu email címre. Bővebb információkért hívjanak bennünket telefonszámainkon: +36702362030, +421950654464 . Kapcsolattartó személy: Mgr. Keszeli AnnamáriaFontos! Ha a hirdetésre jelentkezve a hirdető pénzt kér előre (kiutazás, szállás stb. bármely címen), szakítsa meg vele a beszélgetést és jelezze az aprohirdetesingyen.hu csapatának. Ez a figyelmeztetés minden álláshirdetésnél megjelenik.(by admin)Adatlap Ár: 1.200.000 Ft
Település:
Fizetés: Fizetés (fix bér)
A hirdető: Állást kínál (munkaadó)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Ausztriában
Állás típus: Építőipari
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Feladás dátuma: 2024.02.07
Eddig megtekintették 4 alkalommal

Apróhirdetés ingyen

Hasonló állások

  • Tetőfedő látogató

    Trenkwalder Group

    • Budapest
    - Az tetőfedő látogató részére kijelölt földrajzi területen a kivitelezők rendszeres látogatása, szakmai tanácsadás, oktatás. - Új partnerek felkutatása és a rendszerbe integrálá…
    • 3 napja