IT tesztelő gyakornok

OTP Bank

  • Budapest
  • 2.200 Ft/óra
  • Tréning/gyakorlat
  • Teljes munkaidő
  • 25 napja
Az OTP Bank Nyrt.munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
IT tesztelő gyakornoki pozícióraFeladatok, amik rád várnak:
  • fejlesztések tesztelésében való aktív részvétel
  • tesztesetek kidolgozása - user story-k vagy üzleti specifikáció alapján
  • tesztesetek lefuttatása
  • észlelt hibák regisztrálása, a javítás visszatesztelése
  • tesztelési jegyzőkönyvhöz szükséges adatok begyűjtése
  • UAT - User Acceptance Test-ben való részvétel vagy abban való segítségnyújtás
  • tesztelési módszerek kidolgozásában való részvétel
Elvárások:
  • kezdeményezőkészség
  • jó problémamegoldó készség
  • folyamatszemlélet
  • angol nyelvismeret
Amit kínálunk:
  • Változatos, kihívást és széleskörű szakmai fejlődést biztosító feladatok, betekintés a bankszektor működésébe
  • Iskolaszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatás heti 20-30 óra között
  • Órabér: bruttó 2200 Ft/óra
  • Támogató vezetői hozzáállás
  • Motivált, sikerorientált, lendületes csapat
  • Folyamatos képzésekkel, tréningekkel
  • Rugalmas otthoni munkavégzési lehetőség
  • Stabil, hosszútávú karrierlehetőséggel
Munkavégzés helye: XIII. kerület

OTP Bank