Általános irodai adminisztrátor

  • Sükösd, Bács-Kiskun
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Munkakör (FEOR) Általános irodai adminisztrátor
Gyakorlati idő 1 év felett 2 évig
Munkakör kiegészítése
Kapcsolódó nyertes pályázat
Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 0 - 0
Állománycsoport ügyviteli alkalmazott
Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti
Kér közvetítést? Igen
Munkavégzés helye 6346 Sükösd Hősök utca 21.Egy helyen történő foglalkoztatás
Elvárt iskolai végzettség * szakközépiskola
  • gimnázium
Megjegyzés Főbb munkaköri feladatok:
- a nyílászáró gyártás munkafolyamatok támogatása - partnerekkel és ügyfelekkel való kapcsolattartás - elektronikus és papíralapú okmányok kezelése (címlisták, levelezés, gépelés, fénymásolás, scannelés, iktatás és archiválás) - belső adminisztratív szolgáltatások.
Dolgozni tudó és dolgozni akaró irodai adminisztrátort keresünk (nyílászáró gyártásban való jártasság előny).
Munkarend: H-CS 07-15 óráig, P 07-14 óráig.
Bérezés: megegyezés szerzint.

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Hasonló állások

  • Adminisztrátor Adminisztrátor

    • Baja, Bács-Kiskun
    Ár: 326.000 Ft Adminisztrátort keresünk Vaskúti telehelyre teljes munkaidőben. Elvárások: - Pontos, precíz munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt - középfokú végzettség …
    • 10 napja
  • Raktári adminisztrátor

    Bonafarm

    • Bácsbokod, Bács-Kiskun
    Vállalat: Sole-Mizo Zrt. Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, val…
    • 10 napja
  • Gazdasági ügyintéző

    Karrier Job

    • Szekszárd, Tolna
    784" class="elementor elementor-784 elementor-location-single post-15479 pozicio-feladas type-pozicio-feladas status-publish hentry pozicio-kategoriak-penzugy-szamvitel-kontrolling…
    • 3 napja