CO Hegesztő (kiemelkedő bér_Marcali ventillátor- és motorgyár)

Trenkwalder Group

  • Marcali, Somogy
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
CO hegesztési feladatok ellátása.
  • Szakirányú végzettség
  • Tűzvédelmi szakvizsga megléte
  • CO Hegesztő munkakörben szerzett tapasztalat előny !
  • 3 műszak vállalása
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Megemelt alapbér + emelt műszakpótlék
  • 13 havi bér
  • Jelenléti bónusz
  • Teljesítmény és minőségi bónusz
  • Munkábajárás támogatás
  • Ingyenes céges buszjárat Somogy és Zala megyei településeiről műszakokhoz igazítva
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel
  • Tiszta, kulturált, modern gyári környezet
IGÉNY ESETÉN SZÁLLÁST BIZTOSÍTUNK!További információ: 20/555-2942-es telefonszámon.