Elektromos karbantartó

Trenkwalder Group

  • Székesfehérvár, Fejér
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Optimálisan beállítja a gyártósoron lévő gépeket/berendezéseket
Elvégzi a villamos és gépészeti berendezések karbantartását és a megelőző karbantartást
Gyorsan és hatékonyan elhárítja a műszaki hibákat
Elősegíti a gyártósor indulását és a takarításra való előkészítését
Betartja a termékekre vonatkozó minőségbiztosítási előírásokatElvárások / RequirementsSzakirányú középfokú végzettség (Épület-villamossági szerelő, Erősáramú berendezés-szerelő, Villanyszerelő, Műszerész)
Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
Pneumatikus vezérlés ismeretek
Villamos rajzolvasás
Önálló munkavégzés
Min. 2 éves szakmai tapasztalat a termelés területén, multinacionális vállalati környezetben
Több műszakos munkarend vállalásaAmit nyújtunk / BenefitsA saját állományba kerülés mellett sok extra is vár:Cafeteria
Határozatlan idejű szerződés
Magas műszakpótlékok (éjszakára 60% jár)
Különböző bónuszok
Dolgozói kedvezmények
Ingyenes céges járatokKapcsolat:
20/234-3434k.tothneban@trenkwalder.com

CV Online

Hasonló állások

  • Karbantartó (elektromos vagy mechanikus)

    Adecco

    • Székesfehérvár, Fejér
    Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco Foglalkoztatás jellegeStaff Dátum2024-02-07 KategóriaEngineering and Technical Karbantartó (elektromos vagy mechan…
    • 2 hónapja
    • Gyors jelentkezés
  • Elektromos karbantartó - Székesfehérvár

    • Székesfehérvár, Fejér
    Feladatok: Elektromos karbantartási és javítási feladatok szakszerű, önálló elvégzése Üzemzavarok és hiányosságok elhárítása, jelentése Gépek, berendezések és részegysé…
    • 18 napja
  • Karbantartó (mechanikus vagy elektromos)

    WHC

    • Székesfehérvár, Fejér
    • 500.000 Ft/hó
    Partnerünk székesfehérvári üzemébe keresünk karbantartókat mechanikus vagy villamos/elektromos területre. Feladatok A gyártósoron lévő gépek, berendezések optimális beállítása…
    • 10 napja