Pályakezdő CNC Gépkezelő

Gi Group

  • Budapest XV. ker
  • Teljes munkaidő
  • 24 napja
Pályakezdőként ismerd meg a turbinalapát gyártás izgalmas világát, és indulj el egy sikeres karrierúton. Nincs szükség CNC képesítésre – partnercégünk csapatában lelkesedésed és elszántságod az igazi érték! Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:PÁLYAKEZDŐ CNC GÉPKEZELŐLegfontosabb feladataid lesznek:
  • A turbinalapátok megmunkálása és gyártása CNC gépeken;
  • Beállított gépek önálló kezelése, munkadarabok cseréje;
  • CNC gépeken történő korrekciózások elvégzése.
Te vagy az ideális jelölt, ha:
  • Van középfokú végzettséged;
  • Rendelkezel gyártásban szerzett tapasztalattal;
  • Nem okoz gondot a folyamatos 12 órás munkavégzés.
Előny:
  • Ha CNC gépkezelő, vagy fémmegmunkálási képesítéssel rendelkezel;
  • Ha CNC Gépkezelő munkakörben szereztél már tapasztalatot.
Amiért érdemes jelentkezni:
  • Motiváló alapbér, amely a szakmai tudás gyarapodásával már az első év alatt kétszer is emelkedhet;
  • 13. havi bérezés, kimagasló cafeteria, havi teljesítmény alapú bónusz;
  • Utazástámogatás: nettó 30 Ft/km vagy a bérlet 86%-a;
  • Egy új gyártócéghez csatlakozhatsz, így szakmai fejlődési lehetőségek várnak Rád;
  • Új berendezésekkel, modern munkakörnyezetben dolgozhatsz.
Egyéb információk:
  • Lokáció: Budapest XV. kerület;
  • Munkarend: ​​Folyamatos 12 órás műszaknak köszönhetően rövid és hosszú hetek váltakoznak;
  • Partnercégünk szálláslehetőséget tud biztosítani;
  • Céges buszjárat Pásztóról indulva, számos települést érintve.

Gi Group