Villanyszerelő-tesztelő - 2 műszak - Kunszentmiklós

Adecco

  • Kunszentmiklós, Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 25 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kunszentmiklós, Hungary Staffing AdeccoFoglalkoztatás jellegeStaffDátum2024-04-02KategóriaManufacturing and ProductionVillanyszerelő-tesztelő - 2 műszak - KunszentmiklósVillamos energia szállítás minden területéhez kapcsolódóan rendszereket, szolgáltatásokat, valamint berendezések egész sorát tervező, gyártó és üzembe helyező partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióban:
Villanyszerelő - tesztelőMiért érdemes jelentkezned?
  • Alapbéred tapasztalatodhoz és szaktudásodhoz mérten alakul
  • 2 műszakos munkarendben dolgozhatsz
  • Cafeteria éves keretösszege bruttó 60.000 Ft
  • Havi teljesítmény bónusz
  • Kiemelt munkába járási támogatás autó használat esetén
  • Ingyenes céges buszjárat (Rácalmás, Dunaújváros, Szalkszentmárton, Tass, Szabadszállás)
Milyen feladataid lesznek?
  • Az előállított termék minőségének ellenőrzése a műszaki specifikáció, vevői követelmények és az iparági standardok alapján.
  • Az ellenőrzéshez kapcsolódó papír alapú és digitális adminisztráció pontos elvégzése. Végátvétel során feltárt hibák, eltérések rögzítése, javításuk visszaigazítása.
  • Vevői kérésre projekt specifikus ellenőrzések végrehajtása és igazolása.
Jelentkezz, ha:
  • Középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel (Villanyszerelő, Mechatronikai technikus, Elektronikai műszerész, Elektronikai technikus, Erősáramú elektrotechnikus, Erősáramú-berendezés szerelő, Ipari elektrotechnikus, Villamosenergia elektrotechnikus, Épületvillamossági szerelő)
  • Méréstechnikai alapismeretekkel rendelkezel, mechanikai és villamos területen
  • Hosszútávra keresel megbízható munkahelyet
Munkavégzés helye: KunszentmiklósMegosztás

Adecco