Bérszámfejtő, tb-ügyintéző

Agrokémia Sellye

  • Sellye, Baranya
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
  • Teljeskörű bérszámfejtési, TB ügyintézési feladatok ellátása
  • Személyügyi anyagok naprakészen tartása és kezelése
  • Munkaviszony létesítésével, illetve megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
  • Adó- és járulékbevallások, szükséges statisztikai jelentések, adatszolgáltatások elkészítése
  • Béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos ügyintézés
  • TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, hatóságokkal
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat bérszámfejtés és TB ügyintézés területén
  • Jogszabályok ismerete, törvényi változások követése
  • Erős felhasználói szintű számítógépes (MS Excel, World) ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség, támogató személyiség
  • Piacképes jövedelem
  • Cafeteria és további béren kívüli juttatások, évvégi jutalom
  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Home office lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Képzések, tréningek támogatása
  • Hosszútávú, stabil munkahely

Profession