Senior IT projektmenedzser

Mavir

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 30 napja
Ezek lesznek a feladataid:
  • izgalmas IT projektek vezetése vár Rád egy felgyorsult és dinamikusan fejlődő iparágban
  • minden nap új kihívásokkal találkozhatsz, nálunk nincs két egyforma nap
  • növelheted sikeres projektjeid számát és tovább építheted jövőálló karriered
  • rengeteg tervezéssel, újragondolással, Velünk közösen építheted az energetika jövőjét
  • a projektportfolió menedzsment és a projektalapú működés továbbfejlesztésén ötletelhetsz és valódi üzleti eredményt érhetsz el megoldási javaslataid megvalósításával
  • nyílt és dinamikus csapatunk megbecsült tagja lehetsz
Ezekre lesz szükséged, hogy sikeres legyél a pozícióban:
  • Projektmenedzsment területen szerzett 10+ éves tapasztalatod van
  • IT infrastruktúra vagy IT biztonsági projektekben szerzett tapasztalat
  • Informatikai rendszerek tervezésében, fejlesztésében vagy üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • elméleti és gyakorlati fejlesztési- és projektmódszertani ismeretekkel rendelkezel
  • JIRA felhasználói szintű alkalmazása nem okoz gondot Számodra
  • Nagyobb létszámú team-ek koordinálásában szereztél már rutint
  • Magas szintű asszertív kommunikációs képesség, strukturált gondolkodás jellemez
  • Tanácsadói szemlélettel mindig törekedsz az ügyfélközpontúságra
  • Erős analitikus képességed és rendszerszemléleted van
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással bírsz
A kiválasztásnál előnyt jelent:
  • államigazgatásban szerzett tapasztalattal bírsz
  • EU-s vagy hazai támogatásból megvalósuló projektet is vezettél
  • Több iparágban is szereztél tapasztalatot
  • Projekt menedzsment módszertanok (PMP, IPMA, Agile) gyakorlati ismerete
  • Felsőfokú informatikai vagy közgazdasági végzettség
Amit mi kínálunk Neked:
  • Stabil, kiszámítható munkahely:Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség egy stabil és kiszámítható helyen
  • Rugalmasság:Rugalmasság, hogy a komoly és kihívásokkal teli munkád mellett megfelelő idő jusson magadra és a családodra is.
  • Képzés és fejlődés:Tudjuk, hogy milyen értékes a tudás, ezért folyamatosan segítünk tanulni és fejlődni a szakmai képzéseken túlmutatóan is.
  • Teljesítmény és innováció:A kimagasló teljesítményt díjjazzuk, hiszen fontos az innovatív és cél orientált működés nálunk.
  • Sport és szabadidő:Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más).
További információAz M-IT Services toborzását a MAVIR Zrt. végzi.

Mavir