Kereskedelmi menedzser Győr és környéke

Provident

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
A munkakör célja:Kereskedelmi tanácsadó csapat támogatása, ösztönzése a Vállalat üzleti célkitűzéseinek elérése érdekében.Főbb feladatok:
  • Nagyságrendileg 10-12 fős Kereskedelmi tanácsadó csapat munkájának támogatása, irányítása, felügyelete.
  • Az irányítása alá tartozó terület üzleti teljesítményének, eredményességének maximalizálása.
  • Aktív részvétel az irányítása alá tartozó Kereskedelmi tanácsadók kiválasztásában, beillesztési folyamataiban.
  • A Társaság szabályzataihoz és belső folyamataihoz illeszkedő munkavégzés biztosítása, felügyelete.
Követelmények, elvárások:
  • Diploma (főiskolai / egyetemi végzettség) vagy érettségi és közvetítői tevékenység végzéséhez szükséges szakképesítés, illetve hatósági vizsga;
  • Kiváló kommunikációs, prezentációs- és tárgyalókészség;
  • Elemző és problémamegoldó képesség;
  • Vezetői attitűd: képesség mások motiválására, teljesítményük növelésére;
  • B kategóriás vezetői engedély;
Előnyt jelent
  • Tapasztalat emberek vezetésében, ügyfélkapcsolatokban
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Biztosításközvetítői tapasztalat.
Amit kínálunk:Változatos szakmai kihívásokat, szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk egy stabil hátterű pénzintézetnél.Ezen kívül kínálunk még:
  • vállalati gépjárművet,
  • versenyképes juttatást,
  • folyamatos fejlődési, tanulási lehetőségeket
Egyéb:
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Provident