Nemzetközi FTL fuvarszervező

Reed

  • Alsónémedi, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Partnerünk nemzetközi tulajdonban lévő, hűtött élelmiszerek logisztikai tevékenységével foglalkozó nemzetközi vállalatcsoport tagja. Megbízásukból keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:Nemzetközi FTL fuvarszervezőFeladatok:
  • A nemzetközi FTL szállítással kapcsolatos fuvarfeladatok megtervezése, megszervezése, lebonyolítása
  • Fuvarkapacitás keresése és megosztása partnerek felé
  • A nemzetközi FTL szállításhoz tartozó adminisztrációs információk és feladatok továbbítása az adminisztrációs osztálynak
  • A vállalat üzleti feltételeinek alvállalkozók felé történő kommunikációja
  • Részvétel a nemzetközi FTL szállítmányozás árképzési és díjszámítási feladataiban
  • Nyitottság és részvétel új irányok, piacok feltérképezésére, kiépítésére.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos, aktív angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélközpontú személyiség
  • Önálló, precíz, pontos, lelkiismeretes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • 2-3 év hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű (munkába járáshoz)
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Felsőfokú végzettség
  • Egyéb idegennyelv-ismerete
Amit Megbízónk nyújt:
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Alapbér + cafeteria + bejárási támogatás+ bónusz
  • Barátságos munkakörnyezet, nyitott munkahelyi légkör
  • Munkatársi ajánlás program, mentorprogram
  • Jubileumi hűség díjak, negyedév-és év dolgozója választás
  • Gyümölcsnapok, vitamin
  • Évente ismétlődő elégedettségi felmérés
  • Széleskörű családbarát intézkedéseinkkel támogatjuk a munkavállalókat és a családokat: pl. családbarát programok, extra apasági szabadság, születési támogatás, iskolakezdési támogatás
  • Vállalati képzések
  • Fejlődési lehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoportnál

Reed