Bérügyintéző - Központi Adminisztrátor

HETTYEI-EPTECH Kft.

  • Sümeg, Veszprém
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
  • Beérkező külső és belső posta (papír alapú és e-mail levél, számla, szerződések, egyéb dokumentumok) átvétele, érkeztetése, iktatása, illetve szignálásra való előkészítése, hivatalos dokumentumok összeállítása, rendszerezése, továbbítása, nyomon követése, iratmegőrzés biztosítása
  • Pénzügyi adminisztráció, könyveléssel történő folyamatos együttműködés
  • Vevő számlák készítése, partnerek részére dokumentált megküldése.
  • Az üzleti partnerekkel való kapcsolattartás (szállító és vevő)
  • Egyéb ad-hoc projektekben és feladatokban való részvétel
  • Cég teljes körű bérszámfejtése, TB ügyintézés, ki-és beléptetéssel kapcsolatos munkáltatói feladatok ellátása, bejelentések, bevallások küldése hatóság felé
  • Havi, negyedéves és éves statisztikák elkészítése
  • Munkaügyi iratok rendszerezése, kezelése, kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Munkaviszonyhoz kapcsolódó munkaügyi, munkajogi dokumentumok, munkaszerződések, módosítások, tájékoztatók készítése
  • Egyéb munkaüggyel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú TB ügyintéző végzettség
  • Word és Excel felhasználói szintű kezelése
  • Középfokú végzettség, gyakorlott gépíró
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Szervezőkészség, probléma-megoldó készség
  • Lojalitás és diszkréció
  • Proaktivitás
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség
  • Versenyképes munkabér
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Folyamatos fejlődés és rengeteg kihívás, változatos munkavégzés
  • Modern irodai háttér és infrastruktúra
  • Hosszú távú biztos szakmai karriert, családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát, és nagy önállósággal végezhető munkát ajánlunk
  • Innovatív cégvezetés és fejlődőképes cég
  • Szakmailag magas szintű és önálló munka, folyamatos fejlődés lehetősége
  • Családias, emberi vállalati kultúra

Profession