SZERVIZTECHNIKUS (AG)

Tech People

  • Magyarország
  • 400.000-700.000 Ft/hó
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Hungary - OrszágosA Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:SZERVIZTECHNIKUS (AG)Munkavégzés helye: Dél-Pest, OrszágosFizetés: versenyképes (bruttó 400.000-700.000 Ft-ig.)Munkavégzés formája: alkalmazotti jogviszonyA cégről:Megbízónk egy földmunkagépek, bányagépek, targoncák javításával és szervizelésével foglalkozó magyar tulajdonú cég számára keresünk szerviztechnikus munkatársat.Főbb feladatok, munkák:
  • A cégcsoport által forgalmazott gépek (földmunkagépek, bányagépek, targoncák, biomassza és hulladék feldolgozó technológiák) garanciális és garanciaidőn túli karbantartása, javítása, szervizelése, üzembehelyezése és telepítése a cég telephelyén és országszerte külső helyszíneken.
  • A helyszíni látogatásokon állapotfelmérés, karbantartási, illetve javítási javaslatok készítése.
  • Az elvégzett feladatok adminisztrálása.
Elvárások:
  • Legalább középfokú műszaki végzettség (autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, autóvillamossági szerelő, gépésztechnikus),
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Internet és MS Office használat),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Megbízhatóság, önállóság,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Nagyfokú rugalmasság.
Előny:
  • Hegesztői szakvizsga,
  • Hidraulikus vezérléstechnikai jártasság,
  • Villamossági ismeretek,
  • Motordiagnosztikai szoftver ismerete,
  • Utazó szervizesként szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelv ismerete.
Amit kínálunk:
  • Bérezés: bruttó 400.000,- Ft-tól, 700.000,- Ft-ig a szakmában eltöltött idő, végzettség és az esetleges nyelvtudás függvényében,
  • Béren kívüli juttatások, jutalom,
  • Szervizautó és a munkavégzéshez szükséges eszközök,
  • Mobiltelefon,
  • Profi szakmai háttértámogatás és képzési rendszer,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Rugalmas munkaidő,
Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 730 2542-es számon Gábor András kollégánkat!

Tech People