ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Work4You

  • Mórahalom, Csongrád
  • Teljes munkaidő
  • 21 napja
Külföldi tulajdonú, élelmiszeripari gyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:ELEKTROMOS KARBANTARTÓHa van tapasztalata erősáramú karbantartásban és szeretne egy olyan munkahelyen dolgozni, ahol nem csak szóban, hanem juttatások szintjén is megbecsülik munkáját, akkor Önt keressük!Az álláshoz tartozó elvárások:
Elektroműszerés, villanyszerelő vagy technikusi végzettség
Leglább 1 év szakmai tapasztalat
Erősáramú karbantartásban szerzett tapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Két műszakos munkarend (4:30-13:30 és 12:30-21:30) és hétvégi ügyelet vállalásaAz állás betöltéséhez előnyt jelent:Alapszintű angol nyelvtudás
Bejárásra alkalmas saját gépjármű (kilóméterenkénti bejárási támogatással)Főbb feladatok, munkák:Felmerülő meghibásodások elhárítása
A gyáregység üzemeltetés feladatainak ellátása
Alvállalkozók tervszerű karbantartási feladatainak megrendelése
Műszaki dokumentációk frissítéseAmit kínálunk:Tapasztalati szinttel arányos kereseti lehetőség
Jelenléti és termelékenységi bónusz
Stabil külföldi hátterű munkahely
Frissen gépesített, automatizált gyártósor
Utazási költség hozzájárulás
CafeteriaMunkaidő:
4:30-13:30 és 12:30-21:30Munkavégzés helyeMórahalom

Work4You