Mérlegház kezelő

  • Visonta, Heves
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Feladatok
  • A szállító gépjárművek be és- kiléptetése, mérlegelése, ellenőrzése, és az előírt dokumentációk pontos, precíz vezetése
  • HACCP, munkavédelmi és egyéb vállalati szabályok betartása és betartatása
  • Technológiai berendezések kezelése
  • A technológia, kezelési utasítások ismerete, betartása
Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Jogosítvány
  • Két műszakos munkarend vállalása
Előny
  • Navision ismeret
Amit ajánlunk
  • Fiatalos, lendületes, jó hangulatú csapat tagja lehetsz, nagyvállalati munkakörnyezetben
  • Versenyképes jövedelem
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, bejárási támogatás, privát egészségbiztosítás)

Viresol