Üzletvezető

  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Teljes munkaidő
  • 18 napja
Kelet-Magyarország regionálisan piacvezető beltéri nyílászáró üzlete üzletvezető munkakörben új munkatársat keres. A több mint tíz éves múltra visszatekintő és stabil anyagi hátterű és megbízható vállalkozás prémium minőségű nyílászárók forgalmazásával foglalkozik, melyhez komplett és teljes körű szolgáltatásokat biztosít az ügyfelei és kiemelt piacai szereplők részére. A pozícióra hosszútávon keresünk munkatársat.Az üzletvezető legfontosabb feladatait közé tartozik, az új megkeresések igényfelmérése, a kereskedelmi és munkaszervezési folyamatok pontos és magas színvonalon való ellátása a legnagyobb ügyfél és partner elégedettség elérése érdekében.Főbb feladatok
  • beltéri és kültéri nyílászárók értékesítése, ügyfelek fogadása
  • napi operatív feladatok, mint számlázás, árajánlatok készítése
  • beépítések, helyszíni felmérések megszervezése
  • üzlet napi működéséhez szükséges feladatok ellátása
Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • jó kommunikációs képesség, ügyfélközpontú hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • ügyintézéshez elégséges alapfokú angolnyelv ismeret
Előnyt jelent:
  • kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • nyílászárókkal vagy építőiparban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés
  • stabil cégháttér
  • igényes munkakörnyezet
Jelentkezését fényképes önéletrajz formájában, fizetési igény megjelölésével várjuk az ajtodiszkontkft@gmail.com e-mail címre.

Állásportál