Tűzvédelmi szakértő

  • Visonta, Heves
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
Feladatok
  • Jogszabályok és hatósági előírások szerinti tűzvédelmi feladatok ellátása
  • Tűzvédelmi oktatás tematikájának elkészítése, tűzvédelmi oktatások megtartása
  • Tűzvédelmi berendezések rendszeres ellenőrzése, bejárások elvégzése
  • Hatóságokkal, külső vállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Tűzriadó terv gyakorlatok megszervezése, lebonyolítása
  • Veszélyes ipari üzem védelmi ügyintézői feladatok ellátása
Elvárások
  • Felsőfokú tűzvédelmi szakképesítés
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat tűzvédelmi területen
  • Felelősségteljes, pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Hatósági kapcsolatok ismerete
  • Kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, elhivatottság
Előny
  • Munkavédelmi technikus képesítés
  • Emelőgép ügyintézői képesítés
  • Gyöngyöshöz vagy Szolnokhoz közeli lakhely (30km) vagy költözési hajlandóság
Amit ajánlunk
  • Fiatalos, lendületes, jó hangulatú csapat tagja lehetsz, nagyvállalati munkakörnyezetben
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bér
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, bejárás támogatás, privát egészségbiztosítás)

Viresol